albiyobir
ETKİNLİKLER

Ankara'da Bitkisel Atık Yağların Kontrolü Eğitim Programı Yapıldı [23.10.2007]

Albiyobir’in Türkiye Belediyeler Birliği ile birlikte bölgelerde yapılan Atık Bitkisel Yağlar Bilgilendirme Toplantıları’nın üçüncüsü Ankara’da yapıldı.

Ankara, Çankırı, Yozgat, Çorum ve Kırıkkale il ve ilçe belediyelerinin katıldığı toplantı 23 Ekim 2007 salı günü Türkiye Belediyeler Birliği Konferans Salonunda yapıldı.

Toplantının açılışını Türkiye Belediyeler Birliği Genel Koordinatörü Sabahattin ÜÇGÜR yaptı. Türkiye Belediyeler Birliği Eğitim Yayın Şube Müdürü Mustafa DÖNMEZ toplantıda eğitime verdikleri önemi vurgulayarak ‘Bitkisel Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği’ gereği Belediyelerin yükümlülükleri konusunda Türkiye genelinde 18 noktada eğitim programı düzenlediklerini ve Ocak ayı sonuna kadar eğitim programının tamamlanacağını ifade etti.

Albiyobir Genel Başkanı Tamer AFACAN ‘Bitkisel AtıkYağlarla İlgili Mevzuat ve Pilot Uygulamalar’, Uludağ Üniversitesi’nden Prof. Dr. Cevdet DEMİR ise ‘Yağların Gıdada Fiziksel ve Kimyasal Değişimleri: Gıdadan Çekilme Süreçleri ve Kontrol Yöntemleri’ sunum ve konuşmaları ile katıldı.

Yoğun ilgi gören toplantı soru cevap bölümüyle bitti.

 Sunum ve Konuşmalar
   
Site Haritası Site Kullanım Koşulları by EmoDesign